Vyberte možnost Stránka

Panoramatický fotoobraz od Saal-Digital.cz

autor: | Led 15, 2018 | Recenze | 0 komentářů

Když jsem se dozvěděla o možnosti vyzkoušet fotoobraz od Saal-Digital.cz, byla jsem nadšená. Narazila jsem totiž na mnoho nadšených recenzí. Očekávání byla proto velká.

Naplnily se?

Na první pokus se to bohužel nepovedlo. Ale firma @Saal.Digital.CZ v tom byla nevinně, nicméně nepředbíhejme.

Rozhodla jsem se pro formát, se kterým jsem se zatím na vlastní kůži nesetkala – panorama. A ne jen tak ledajaké, rovnou 120cm dlouhé a 30cm široké. Tedy opravdu „dlouhá nudle“ 🙂 Materiál jsem zvolila Alu-Dibond, tedy tisk na hliníkovou desku. Po důkladné postprodukci následovalo objednání. Jelikož nebylo potřeba stahovat a instalovat žádný program pro tvorbu (obrazy je možné vytvořit přímo přes web), bylo to snadné. Bohužel tady jsem asi udělala chybu v tom, že jsem objednávku odeslala asi 14 dní před vánoci. A trefila se tak do předvánočního balíkového šílenství. Výroba proběhla do 3 dnů, ale firma PPL mi balík následně držela asi 4 dny bez možnosti osobního odběru. Připadalo mi, že ani neví, kde balík je.

A zřejmě v té době se jim bohužel obraz podařilo zničit. Balík byl obrovský (odhadem 170cm x 70cm) a žádné poškození jsem při letmém ohledání u řidiče nenašla. Po rozbalení jsem ale bohužel zjistila, že je obraz hodně ohnutý. Přepadlo mě zklamání 🙁  Kdyby bylo prohnutí jen do tvaru luku, možná by šlo podlepením zachránit, ale tady šlo o prapodivné vlnovky.

Ihned jsem proto kontaktovala firmu @Saal.Digital.CZ, která mne odkázala na reklamační formulář na jejich webu. A od této chvíle si mě firma svým skvělým přístupem zase získala.

Vyplnit reklamační formulář byla otázka chvilky a hned na jeho konci mi byly nabídnuty možnosti řešení. Vybrala jsem „Nový produkt“. Ten byl do 1 hodiny od reklamace vyroben a odeslán! Do jedné hodiny, nekecám! A to byl pátek před vánoci. Tomu říkám zákaznický servis 🙂

Obraz na druhý pokus dorazil zcela v pořádku a já si mohla vychutnat ten blažený pocit mého velkého panorama z 800km dlouhého přechodu pyrenejských hor po trase GR11, více zde: Přechod GR11.

Kvalita tisku je naprosto bez chyby a rozlišení jemné (taky jsem si dala záležet a dodala fotografii s rozlišením 14583px x 4053px). Barvy prakticky shodné s tím, jak jsem fotografii zpracovala. Tisk na hliníkovou desku navíc obrazu propůjčuje zvláštní netypický povrch, který je zajímavý na dotek. A že si už jej stihlo osahat mnoho návštěv 🙂

Závěr?

Fotoobraz od Saal-Digital.cz rozhodně doporučuji.

O AUTOROVI

Marki

Marki

Snažím se žít v souladu s heslem, že správně vidíme jen srdcem. Věřím, že každý sen je uskutečnitelný. Ráda přijímám výzvy a vytrvale se ženu za svým cílem, krůček po krůčku. Někdy jsem jako tvrdohlavý mezek, který se musí spálit, ale i tyto zkušenosti jsou potřeba, abych se z nich mohla poučit. Strach není můj nepřítel, ale učitel. Snažím se dělat, co mě těší, ve všech sférách svého života. Radost je můj poklad.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Rychlé změny počasí na Monte la nuda

Rychlé změny počasí na Monte la nuda

Noci v lese mají své velké výhody. Nefouká tam, není tam rosa, a pokud Vás nenavštíví zvěř, tak tam je celkově větší klid. To byl náš případ. Už při snídani se těšíme do sedla Passo di Pradarena.

Nejvyšši hora treku: Monte Prado

Nejvyšši hora treku: Monte Prado

Vypadá to, že předpověď nelhala. Probouzíme se do mlhavého rána. Je tedy trochu těžší usušit stan, ale lehce profukuje, to taky pomáhá. Noc pro mne nebyla nic moc, jelikož celou noc dost foukalo a každý prudší poryv mě osprchoval.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NOVÉ PŘÍBĚHY PRAVIDELNĚ DO VAŠÍ SCHRÁNKY?

Nechte nám tedy e-mail a my Vám pošleme upozornění, když na blogu vyjde nový článek. Ničím navíc Vás obtěžovat nebudeme. Čestné pionýrské!