Vyberte možnost Stránka

Fotoplátno od Saal-Digital.cz

autor: | Úno 10, 2018 | Recenze | 0 komentářů

Po zveřejnění mé nadšené recenze na fotoknihu jsem dostal možnost vyzkoušet od @Saal.Digital.CZ i některý z nabízených fotoobrazů. Volba padla na klasické fotoplátno Canvas.

Jak to tak bývá, nejtěžší fází byl výběr vhodné fotky. Vzhledem k plánovanému umístění na tmavě hnědé stěně jsem zvolil pobřeží ostrova Gran Canaria při zlaté hodince, těsně před západem slunce. Fotografie je díky tomu plná oranžových tónů a na hnědém pozadí bude vypadat skvěle.

Pro tvorbu jsem tentokrát zvolil objednání prostřednictvím webu, stahovat software pro obraz rozhodně není potřeba. Vše je intuitivní a rychlé. Prostě jen vyberu materiál, rozměr, nahraji fotku a tím je vše hotovo. Pak následují už jen kontaktní údaje a platba. Plátno má výhodu, že není potřeba žádný závěsný systém, obraz lze zavěsit přímo za dřevěný rám.

A jak to dopadlo?

Za cca 3 dny mne potěšil e-mail o expedici, dalších cca 4-5 dní zabralo doručení do ČR. Jen musím vyjádřit velkou nespokojenost s PPL. Poslední dobou je každá zkušenost negativní. Balíky drží vždy pár dní neznámo kde, na webu visí informace, že už je doručován, ale samozřejmě není. SMS o doručování mezi 8 – 18 hodinou už je jen pomyslnou třešničkou. Informace k ničemu, to už rovnou můžou napsat že přijedou někdy dneska.

Ale zpět k obrazu. Překvapilo mne precizní a obrovské balení. Krabice byla o hodně větší než obraz samotný, aby při poškození rohů zůstal obraz neporušen. Vzhledem k velkému očekávání po nadšené zkušenosti s fotoknihou jsem očekával perfektní výsledek. A @Saal.Digital.CZ opět nezklamal.

Barvy přesně dle mého monitoru, pevný a precizně zpracovaný dřevěný rám. Bonusem jsou přiložené klínky na dodatečné dokonalé napnutí plátna. Fotoplátno nevyžaduje tak velké rozlišení, takže i pro můj rozměr 90×30 stačil výřez běžné fotografie okolo 16Mp.

Obraz vypadá úžasně, takže znovu díky Saal.Digital.CZ !

O AUTOROVI

Kamil Perutka

Kamil Perutka

Jsem v naší dvojce ten praktický a racionální článek. Chápejte to tak, že jsem ten co má nejdříve ze všeho strach, leccos vidí zbytečně skepticky a kupředu se posouvá docela pomalu. Myslím si ale, že právě díky tomu tvoříme takovou super dvojku. Na našich cestách fotím a natáčím, ať máme dostatek materiálu jak pro naše vzpomínky, tak pro tento blog. V pracovním životě se živím jako grafik, tvořím weby a snažím se také prodávat fotografie.

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY

Rychlé změny počasí na Monte la nuda

Rychlé změny počasí na Monte la nuda

Noci v lese mají své velké výhody. Nefouká tam, není tam rosa, a pokud Vás nenavštíví zvěř, tak tam je celkově větší klid. To byl náš případ. Už při snídani se těšíme do sedla Passo di Pradarena.

Nejvyšši hora treku: Monte Prado

Nejvyšši hora treku: Monte Prado

Vypadá to, že předpověď nelhala. Probouzíme se do mlhavého rána. Je tedy trochu těžší usušit stan, ale lehce profukuje, to taky pomáhá. Noc pro mne nebyla nic moc, jelikož celou noc dost foukalo a každý prudší poryv mě osprchoval.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NOVÉ PŘÍBĚHY PRAVIDELNĚ DO VAŠÍ SCHRÁNKY?

Nechte nám tedy e-mail a my Vám pošleme upozornění, když na blogu vyjde nový článek. Ničím navíc Vás obtěžovat nebudeme. Čestné pionýrské!