Vyberte možnost Stránka

Vy nás neznáte?

TAK JO, TRADÁÁÁÁÁ

 

Markéta

Snažím se žít v souladu s heslem, že správně vidíme jen srdcem. Věřím, že každý sen je uskutečnitelný. Ráda přijímám výzvy a vytrvale se ženu za svým cílem, krůček po krůčku. Někdy jsem jako tvrdohlavý mezek, který se musí spálit, ale i tyto zkušenosti jsou potřeba, abych se z nich mohla poučit. Strach není můj nepřítel, ale učitel. Snažím se dělat, co mě těší, ve všech sférách svého života. Radost je můj poklad.

Kamil

Jsem v naší dvojce ten praktický a racionální článek. Chápejte to tak, že jsem ten co má nejdříve ze všeho strach, leccos vidí zbytečně skepticky a kupředu se posouvá docela pomalu. Myslím si ale, že právě díky tomu tvoříme takovou super dvojku. Na našich cestách fotím a natáčím, ať máme dostatek materiálu jak pro naše vzpomínky, tak pro tento blog. V pracovním životě se živím jako grafik, tvořím weby a snažím se také prodávat fotografie.

cestování na vlastní pěst

Nemyslete si. Všichni si projdeme stejným vývojem. Zájezdy, cestovky. Pak jednou vyzkoušíte něco samostatně naplánovat a už není cesty zpět.

Patříme k lidem, kteří umí využít moderní výdobytky dnešní doby, jako jsou všelijaké možnosti ubytování přes Airbnb, Booking, couchsourfing, půjčovny aut kdekoliv na světě, správa financí z mobilu, mapy a podobné služby. Díky tomu je cestování na vlastní pěst děsně snadné. A taky levné. Vlastně to má samé výhody. Ale kdo ví, třeba jednou budeme zase účastníci zájezdu 🙂

vzpomínky nám nikdo nevezme

Já vím. Další klišé. Ale je to prostě pravda. Jediný kdo to umí je ten němec. Ale teď si nemůžu vzpomenout, jak se jmenuje. Proto fotíme a točíme. Z většiny cest si děláme filmy a na ty už nemůže ani ten němec!

žádná vzdálenost není moc daleko

Když nám říkali, ať nejezdíme daleko, tak jsme jeli na Nový Zéland. A je to daleko? Vlastně ani ne.

zemí

měst

vrcholů hor

příspěvků na blogu